Carrie ten Napel

Nieuw seizoen Carrie op Vrijdag van start met Willeke Alberti, Frans Bauer en Django Wagner

Carrie is terug op vrijdag! In haar clubhuis ontvangt ze weer uiteenlopende gasten. Met hen praat ze in een positieve vrijdagshow over onderwerpen die ons allemaal raken, inspireren en verbinden. Carrie brengt de regio dichtbij en laat zien hoe mooi Nederland is. In de eerste aflevering van het nieuwe seizoen zijn o.a. Willeke Alberti, Frans Bauer en Django Wagner te gast. Carrie op Vrijdag, vanaf 5 september 2025 elke vrijdag om 19.00 uur bij MAX op NPO 1.

Te gast op 5 september

Het nieuwe seizoen van Carrie op Vrijdag wordt afgetrapt met o.a. Willeke Alberti en de dansende vuilnismannen. En er is aandacht voor het verhaal van chirurg Ron. Onlangs keerde hij terug uit Gaza, waar hij zeven weken lang operaties uitvoerde in een tent, inclusief schotwonden en uitgeputte collega’s. En Frans Bauer en Django Wagner brengen hun nieuwe duet Heb Je Al Genoeg Genoten ten gehore.

Over Carrie op Vrijdag

Elke vrijdag luidt Carrie ten Napel het weekend in. In haar clubhuis ontvangt ze uiteenlopende gasten en met hen praat ze in een positieve vrijdagshow over onderwerpen die ons allemaal raken en inspireren. Met de nadruk op mooie verhalen, muziek en verbinding. Het clubhuis gaat open aan de Westmaat in Spakenburg en de vaste huisband, de Nick Bult Band, is ook van de partij.

Voor de rubriek Club van de Week is Carrie op Vrijdag op zoek naar leuke clubs en verenigingen die het échte verenigingsgevoel vertegenwoordigen.

Carrie op Vrijdag is te zien vanaf 5 september 2025 elke vrijdag om 19.00 uur bij MAX op NPO 1.

(Foto: © MAX)

Geef een reactie