Abbie Vandivere bij de tentoonstelling van De Gezonken Meesters

Bekijk de winnende werken van De Gezonken Meesters

De 12 winnaars van De Gezonken Meesters zijn bekend. Benieuwd geworden naar de werken en wil je ze van dichtbij zien? Dat kan!

Finale expositie

Abbie Vandivere en Pieter Roelofs, juryleden van De Gezonken MeestersNa zes afleveringen schilderen, glassnijden, beeldhouwen en nog veel meer heeft de jury bijna 200 kunstwerken geselecteerd voor de finale van De Gezonken Meesters. Hoofd beeldende kunst van Het Rijksmuseum Pieter Roelofs en conservator van Het Mauritshuis Abbie Vandivere kozen hieruit 1 winnaar van de vrije categorie en 1 winnaar van de meesterschilders. De finalewerken zijn heel gemakkelijk van heel dichtbij te zien. In onze online expositie zijn alle finalewerken van iedere aflevering met 1 druk tot op het kleinste detail te bekijken.

Naar de online expositie

Winnende werken van De Gezonken Meesters

De tentoonstelling van De Gezonken MeestersWil je de winnende werken nu ook in het echt zien? Dat kan! De 12 winnende van De Gezonken Meesters hangen vanaf nu samen ‘op zaal’ in het Scheepvaartmuseum in Amsterdam. Benieuwd naar de winnende interpretaties van meesterwerken van Gerard Dou, Paulus Potter, Gabriël Metsu, Philips Wouwerman, Adriaen van Ostade en Gerard ter Borch? Tot en met zondag 23 maart 2025 is de tentoonstelling voor iedereen vrij toegankelijk.

Over de Gezonken Meesters

Naast het zesdelige televisieprogramma en een extra documentaire is er een online expositie, een interactieve schatkaart en zijn er deze Masterclasses over de schilders en hun werken. De Gezonken Meesters, gepresenteerd door Dionne Stax, is te zien op NPO Start.

Bezoek de website

Foto’s van de tentoonstelling: Twycer.

Geef een reactie