Tijd voor MAX

Informatief

Middagmagazine met Sybrand Niessen en Martine van Os

Elke werkdag om 17.10 uur bij MAX op NPO 1.

Wo 25 februari 2009 17:35 NPO 2 44 min

Philip Bloemendaal Fonds

In 2001 is de stichting Philip Bloemendal Fonds opgericht. Een fonds bedoelt voor de nieuwe generaties presentatoren. En Hanneke Groenteman is te gast.

Hij was de stem van het Polygoon-journaal, Philip Bloemendal. Zijn karakteristieke stemgeluid en humor staat velen nog helder voor de geest. In 2001 is de Stichting Philip Bloemendal Fonds opgericht. Een fonds bedoelt voor de nieuwe generaties presentatoren over het doorgeven van kwaliteitsbesef in taalgebruik en communicatie in de media.

Verder herenigen we Vrienden van Vroeger.

Te gast is Hanneke Groenteman. Ze werkte jaren bij Het Parool als jounalist. Vervolgens maakte zij via de radio de overstap naar tv. Ze presenteert 'Sterren op het Doek' bij MAX. In april en mei van 2009 treedt zij op in de voorstelling 'Sexappeal'.