Film over een lang revalidatieproces
Te gast: Katelijne Langezaal, Maarten Spruyt, Irene van Lippe-Biesterfeld, Kees Boonman, Wibi Soerjadi.
Katelijne Langezaal heeft een film gemaakt naar aanleiding van een ernstig ongeluk dat ze 10 jaar geleden kreeg. Ze kreeg te horen nooit meer te kunnen lopen en start een lang en complex revalidatieproces. Ze deelt haar verhaal met ons.
Kees Boonman met het laatste nieuws uit Den Haag.
Prinses Irene van Lippe-Biesterfeld en curator Maarten Spruyt over een nieuwe tentoonstelling in museum Singer Laren, waarin internationale kunstenaars laten zien hoe mens en natuur met elkaar verbonden zijn.
Wibi Soerjadi over zijn jaarlijkse tuinconcerten in de zomer, die dit jaar iets anders eruit zullen zien, mét nieuwe muziek. Hij komt bij ons een voorproefje geven.