Tijd voor MAX

Informatief

Middagmagazine met Sybrand Niessen en Martine van Os

Elke werkdag om 17.10 uur bij MAX op NPO 1.

Di 11 maart 2025 17:10 NPO 1 39 min
Herhaald op 12 maart 2025 NPO 1

Een bijzonder en persoonlijk oorlogsverhaal

Edith Eger, Peter van Uhm, Igone de Jonge, Kristie Boogert, Ted van Essen en Julia van Knippenburg.

De 97-jarige Edith Eger heeft een nieuw boek geschreven: De Ballerina van Auschwitz. Wij gingen bij haar langs, om te praten over dit persoonlijke oorlogsverhaal. Peter van Uhm en Igone de Jong vertellen de bijzondere band die zij hebben met Edith.

Op Indian Wells, een van de grotere tennistoernooien bij de mannen, hebben Botic van de Zandschulp en Tallon Griekspoor voor enorme stunts gezorgd. Kristie Boogert vertelt ons er meer over.

Ook voor jonge kinderen van twee tot en met vijf jaar met taaislijmziekte, wordt vanaf april het medicijn Kaftrio vergoed. Een goed plan? Ted van Essen praat ons bij.

De Europese wilde kat is zich langzaam maar zeker aan het verspreiden in Nederland. Julia van Knippenburg van ARK Rewilding Nederland vertelt hoe bijzonder deze ontwikkeling is.