Tijd voor MAX

Informatief

Middagmagazine met Sybrand Niessen en Martine van Os

Elke werkdag om 17.10 uur bij MAX op NPO 1.

Di 19 september 2017 17:10 NPO 1 41 min
Herhaald op 20 september 2017 NPO 1

Derde dinsdag van september

Özcan Akyol, Ferry Mingelen, Mis(s) Nederland en Yentl & de Boer.

Özcan Akyol reist het land door voor de Literatour, een tocht langs Nederlandse scholen. Deze boekenweek voor jongeren is in het leven geroepen om scholieren weer aan het lezen te krijgen. De schrijver vertelt waarom hij hier graag aan meedoet.

Derde dinsdag van september, Prinsjesdag. Minister van Financiën Jeroen Dijsselbloem mocht het koffertje met de begroting nog een keer openen. Ferry Mingelen schuift aan om te praten over de inhoud van de koffer en de troonrede van koning Willem-Alexander.

Mirande Bakker werd in mei gekroond tot Mis(s) Nederland, dé miss verkiezing voor vrouwen met een handicap. Máár daar blijft het niet bij. Ze reist af naar Polen om daar mee te doen aan de wereldwijde verkiezing: 'Miss Weelchair World'.

En er is muziek van cabaretduo Yentl & de Boer. Ze wonnen eerder al de Annie M.G. Schmidtprijs en de Wim Sonneveldprijs en staan bij ons in Blokzijl op het podium.