De beste films in de bioscoop
Te gast: Frank Bokern, Frits Landesbergen, Dutch Swing College Band, Gospel Diva's, Noa-Lynn van Leuven, René Mioch en Robèrt van Beckhoven.
Het boek 'De eerste hippies' trekt op met de bloemenkinderen van het fin de siècle, maar onderzoekt ook de sporen die deze hippiebeweging heeft nagelaten. Journalist Frank Bokern schreef het boek en vertelt erover.
De Dutch Swing College Band brengt samen met de drie zangeressen van de Gospel Divas en pianist Jochem Braat een sfeervol kerstprogramma. We hebben het erover met slagwerker en arrangeur van de band, Frits Landesbergen.
Met de kerstvakantie voor de deur willen we natuurlijk weten voor welke films we naar de bioscoop moeten. René Mioch gaat ons daarbij helpen.
Robèrt van Beckhoven staat weer in de keuken om iets lekkers te maken.
Noa-Lynn van Leuven kwalificeerde zich als eerste Nederlandse vrouw voor het WK Darts.