Nieuwe MAX Muziekspecial: Emma Kok schittert in het Concertgebouw
Publicatiedatum: 4 februari 2026
MAX zendt de MAX Muziekspecial: Emma Kok in het Concertgebouw uit. Het gaat om de registratie van haar eerste soloconcerten. Deze gaf zij eind oktober 2025 in de Grote Zaal van het Concertgebouw. De special is te zien op zaterdag 14 maart om 16.20 uur bij MAX op NPO 1.
Selectie van muziek
In de uitzending laat Emma Kok een gevarieerde selectie van muziek horen: eigen nummers, liedjes met persoonlijke betekenis en nieuwe arrangementen van bekende titels. Ze wordt begeleid door The New Symphonics van Maurice Luttikhuis en het Marthas Choir onder leiding van Rob de Nijs. Ook zijn er gastoptredens van Milan van Waardenburg, April Darby en Emma’s broer, violist Enzo Kok.
‘Mijn grootste droom: een eigen concert in het Concertgebouw’
Over de optredens in het Concertgebouw zei Emma destijds: “Het is altijd een van mijn grootste dromen geweest om van de beroemde trap van het magische Concertgebouw te mogen lopen tijdens een eigen concert. Ik kan niet wachten om in een van de mooiste concertzalen ter wereld te mogen staan.” Binnen mum van tijd waren de twee concerten uitverkocht. Dat een artiest twee avonden achter elkaar in het Concertgebouw mag staan is al bijzonder, maar als jongste popzangeres ooit maakt Emma het extra uniek.
Emma Kok
De muziekspecial bevat onder meer Tomorrow uit Annie, het allereerste nummer waarmee Emma ooit optrad. Ook staat Warrior van Demi Lovato op de setlist. Hiermee verrast Emma in 2021 iedereen tijdens de blind auditions van The Voice Kids. Verder een speciale versie van Dancing Queen, haar zelfgeschreven lied Scared of Love, een lied voor haar beste vriendin Jade, muziek van Loreen én natuurlijk Voilà, waarmee Emma doorbrak en wereldwijd optrad met André Rieu.
MAX Muziekspecial: Emma Kok in het Concertgebouw is te zien op zaterdag 14 maart 2026 om 16.20 uur bij MAX op NPO 1.
(Foto: © MAX/Marcel van Hoorn)
